Oferta 3 =2  kup 2 npclegi a trzeci dostaniesz gratis!
CENA DNIA

Ceny i Rezerwacja

Sprawdź Termin
PL DE

Nordic Walking
Dla wszystkich miłośników Nordic Walking mamy fantastyczną ofertę zajęć  grupowych i indywidualnych.  Z naszym instruktorem  poznają  Państwo profesjonalne techniki  rozgrzewki i zasad chodzenia z kijami. Plaża w Grzybowie jest idealnym miejscem do marszu z kijkami. Piasek dodatkowo amortyzuje i chroni kolana przed urazami, a w razie upadku zabezpiecza przed kontuzjami. Słońce, powietrze, piasek wszystkie te czynniki połączone z aktywnym spacerem sprawiaj,  że uwalniają się nam endorfiny i czujmy się szczęśliwsi.

Jazda konna
Hotel Magnat Spa współpracuje z położoną nieopodal stadniną koni ,, Stajnia Pestka” , Goście naszego hotelu otrzymują specjalną zniżkę na naukę jazdy konnej i na jazdę w plenerze. Przez długi czas wydawało się, że jazda konna po nadmorskich plażach to przyjemność zarezerwowana wyłącznie dla wybranych. Dziś się to zmieniło Walory krajobrazowe Grzybowa, doskonałe plenery malarskie i fotograficzne to idealne miejsce do uprawiania jeździectwa. Dla wszystkich jeźdźców spragnionych romantycznej przygody czekają wieczorne przejażdżki po zachodzie słońca brzegiem morza.

 

 

 

Wakacje nad morzem.

Aktywny senior 8 dni , od 769 zł/os Super wakacje nad morzem 2019 5 dni , od 1 060 zł/os Wiosenny outlet 3 dni , od 209 zł/os Wielkanoc First Minute 2019 4 dni , od 615 zł/os
zobacz wszystkie
UE
Powered by HotelSystems.pl

[ ZAMKNIJ, OK ]

Strona używa ciasteczek (cookies). Wyrażam zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami mojej przeglądarki. Zgadzam się, zamknij tą informację.